E-mail: zsck@volny.cz

Mgr. Ivana Latislavová

Šéfová školního babince

Taky přísná úča! Ale se smyslem pro humor, takže většinu průšvihů řeší s optimismem sobě vlastním. Děti ji baví, jen si nesmí navzájem ubližovat. To je z ní potom lítá saň. Potřebuje k životu hory a toulání po Česku, vítr v koňské hřívě, moudrost pana Svěráka, kopretiny a klasickou hudbu. A hooodně knížek (proto nutí číst i děti). Nemá ráda závistivce a drbny, letní vedra a řezané květiny. Zásadně nenosí sukně. Ujíždí na bramborových šiškách a jablečném cideru, nikdy by nepozřela sushi. Její heslo – „Carpe Diem!“

Mgr. Radka Makulová

Učitelka a vychovatelka ŠD

Všestranná učitelka – děti s ní metají kotrmelce, zpívají árie, matlají výtvarná veledíla. Taky se společně vydávají do přírody zkoumat pavouky nebo žabinec. Aby se odpoledne nenudila, vymýšlí dětem program ve školní družině. Doma si potom chodí vyvětrat hlavu na procházky s pejskem nebo se ničí na cyklovýletech. V létě zahradničí, v zimě se snaží neusnout u dobré knížky. Celoročně si uzluje tělo na lekcích jógy. Nepohrdne řeckou kuchyní – musíte ji ovšem někdo pozvat.

Michaela Rittichová

Učitelka a školní asistentka

Školní poklad – jakmile někdo marodí, dopřává si dovolenou nebo se někde vzdělává, nastupuje Míša a zachraňuje školu. Taky ovšem zdatná cestovatelka, která učí děti dorozumět se anglicky nejen na PC. Prací ve škole se nenechala odradit a začala studovat Pedagogickou fakultu. Takže o víkendovou zábavu má postaráno. Když ale není v dohledu žádná zkouška, balí kufry a vyráží do světa. Nedovede si představit život bez sportu – na snowboardu, na surfu nebo na kole byste ji nepředjeli, rozumí si i s jógou. V současné době na MD.

Bc. Aneta Malivánková

Vedoucí učitelka MŠ

Musíte se hodně soustředit, abyste ji zahlédli. Je až nezdravě energická, stále něco organizuje, zařizuje a vyjednává. Není divu, že si občas musí dobít baterky ve fitness nebo v přírodě. Sama o sobě říká, že asi navždy zůstala dítětem – optimální základ pro práci s dětmi (Pozor – občas i stejně uvažuje!). Nedá dopustit na setkání s dobrými (zásadně) přáteli. S paní učitelkou Adélou dvě sluníčka v naší školce.

Bc. Adéla Černá

Učitelka MŠ

Za všech okolností kliďas. Spolu s paní učitelkou Anetou dokonale sladěný tým. Ve chvílích volna má ráda posezení s přáteli v kavárně, po odpolednech honí na procházkách svého psa. Asi byste neměli zkoušet se na ni vytahovat – kruhový trénink do bezvědomí je její parketa! A večer si na dobrou noc čte knížky s tematikou II. světové války. V současné době na MD.

Iveta Pacáková

Školnice

Nejdůležitější osoba ve škole – bez ní bychom se nenajedli a shnili bychom ve špíně! Vydává všem obědy, kontroluje prázdné talíře a dohlíží na to, aby nám to ve škole vonělo (všude). Po práci leží každý den u moře – kytiček a bylinek, kterých má plnou zahradu, a jimiž zásobuje i školní truhlíky. Nepohrdne ani mořem skutečným, kde si skutečně odpočine.

Adéla Kurcová

Učitelka a asistentka pedagoga

Vyznačuje se tím, že ve všem plave! A to od malička a dokonce závodně. Vyjmenuje vám všechny kryté bazény v republice, zná se se všemi vodníky. O prázdninách jezdí s dětmi na plavecká soustředění a nahání další dušičky na startovní bloky. V zimě ráda vymění plavky za oteplováky a sjíždí kopce na lyžích a snowboardu. Celoročně buduje fyzičku posilováním. Rodina a přátelé jsou pro ni TOP!

Gabriela Tondrová

Učitelka MŠ

Vyhledává pozitivní a věčně usměvavé lidi, proto nezná slovo nuda. Zákeřným lidem a negativistům se vyhýbá obloukem. Neřekli byste to do ní, ale ráda vaří a miluje sladká jídla. Ze všeho nejraději má pořádný kus steaku nebo tatarský biftek :). V kondici se udržuje plaváním, během a vycházkami se svými pejsky. Miluje děti – i ty zlobivé a neposlušné.